Zábava, restaurace, hotely | Žluté lázně - restaurace a koupaliště | Podolské nábřeží - Praha

Vlastníte zde firmu?

Tato nabídka by Vás mohla zajímat! Proč byste zde měli být?

 1. Projekt pražských ulic tvoří provázaný systém firem, restaurací, obchodů. 
 2. Poskytne Vám výhody a podporu napříč ostatními firmami v projektu.
 3. Budeme propagovat projekt pražských ulic, tedy i Vás! Celek je vždy víc než jeho samostatné části!

Více informací najdete ZDE

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Areál Žlutých lázní je unikátním prostorem s nezaměnitelnou polohou a bohatou historií, kde lze všestranně trávit volný čas nejen ve společnosti přátel a rodiny, ale také při pořádání firemních party, teambuildingů, soukromých oslav nebo hudebních a kulturních akcích.

KAPACITA AREÁLU

Celková denní provozní kapacita areálu se pohybuje v rozmezí 8 -10 000 tisíc návštěvníků. Každému z nich nabízí optimální podmínky ke sportovnímu vyžití, rekreaci a odpočinku, s odpovídajícím zázemím v oblasti občerstvení, doprovodných služeb a hygieny. Součástí areálu je i veřejné parkoviště pro 80 vozů. Celý areál, včetně toalet, je bezbariérový.

 

GASTRO-PROVOZY

Samozřejmou součástí nabídky služeb jsou prostory a objekty občerstvení: restaurace a kavárna Blue Burger Bar, plážový bar Lucky Place, pivnice Tančírna, otevřená plocha Hexagon Place, zmrzlinárna Gelateria Carte D’Or a sezónní nabídka otevřených grilů. To vše prezentuje kapacitu více než 2000 míst k sezení a odpočinku.

 

SPORTOVIŠTĚ

Nabídka sportovišť a sportovního vyžití je velmi pestrá: rozsáhlý areál beach-volejbalových kurtů, hrací dráhy na pétanque, stolní tenis, nohejbal, šlapadla, venkovní šachy, a další. Velké travnaté plochy umožňují další typy pohybových aktivit.

 

DĚTSKÝ AREÁL

Dětský areál je díky svému vybavení a rozloze jedním z největších svého druhu v Praze. Nabízí všem malým návštěvníkům otevřené dětské herny s houpačkami a prolézačkami, komplex dětských bazénků s mělkými lagunami a brouzdališti, možnost využití dětských šlapadel a hracích setů, velké pískoviště s plážovým pískem, velké odpočinkové terasy a občerstvení. Toalety v dětském areálu jsou vybaveny přebalovacím pultem. Dětský areál skýtá i celou řadu možností pro uspořádání narozeninových oslav a párty.
Do areálu Žlutých lázní, vyjma prostoru Dětského areálu, písečné pláže a uzavřených objektů restaurací, je povolen vstup s pejsky, které je nutné mít na vodítku a pod dozorem.


V celém areálu je k dispozici bezplatné WI-FI připojení.

Katalog firem

Katalog firem

Otevírací doba

 • Pondělí: 09:00 - 02:00
 • Úterý: 09:00 - 02:00
 • Středa: 09:00 - 02:00
 • Čtvrtek: 09:00 - 02:00
 • Pátek: 09:00 - 02:00
 • Sobota: 09:00 - 02:00
 • Neděle: 09:00 - 02:00

Kontakt

 • Žluté lázně - restaurace a koupaliště
 • Ulice: Podolské nábřeží 3/1184
 • PSČ: 140 00
 • Město: Praha 4 Podolí

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude skoro 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.